Pimaş Açma

Ev ve iş yerlerinizdeki mutfak, banyo, tuvalet, lavabo gibi ortak alanlarındaki gider tıkanıklarının yarattığı dertlere son… Bir çok firma ana pimaş giderlerini hiçbir yere zarar vermeden açıp, tıkanıklıkların yarattığı koku ve görüntü kirliliğine son veriyor.

Özel görüntüleme sistemleriyle kesin ve kalıcı çözümlerden yararlanmak istemez misiniz? Pimaş açma işlemi için mülkünüzde bir çok hasar meydana gelirdi. Artık bu görüntüleme sistemleriyle arızanın yeri tespit edilip kanal açma ve kanal yıkama cihazlarıyla arıza giderilmektedir.

Pimaş açma işleminin yapılması, ileride oluşabilecek ciddi boyutlardaki tıkanıklıkları engeller.O sebeple siz de iş merkezi, dükkan, konut farketmeksizin su tesisatıyla alakalı bu arızanın giderilmesi için uzmanlardan destek alın, kırmadan su giderlerindeki tıkanıklıklardan kurtulun. Kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın açılması, kanallardaki su akışının gerçekleşmesi için müdahale yapılması ve pimaş ana giderlerin etrafa yaydığı mikropların giderilmesi işlemleri için işinin ehli bir ustayla çalışmak herşeyden önce gelmelidir.

Bir Cevap Yazın

Want an avatar?
Get a gravatar!

Post comment

Su Kaçak Bulma

Hiç bir yere zarar vermeden kırmadan ve dökmeden garantili kaçak su tespiti yapıyoruz.

Su Kaçak Bulma

Ev veya iş yerinizde oluşan istenmeyen kaçak suları kırmadan kolayca noktasal olarak tespit ediyoruz.

Tuvalet Açma

Takalı tuvalet açma için son teknoloji harikası özel robot cihazlar kullanmaktayız